Pirmssākumi

„Kokapstrādes Grupa” izveidota, apvienojoties Madonas novada Bērzaunes pagasta „Grantiņu” kokzāģētavā strādājošajiem kokapstrādes uzņēmumiem. Kokzāģētavas komplekss izveidots uz Laimoņa Onzula zemnieku saimniecības „Latvāņi” bāzes, kas dibināta jau 1994. gadā.

Attīstība un modernizācija

Gadu gaitā Kokapstrādes grupa no nulles izveidojusi pilna procesa bezatlikumu tehnoloģijas kokapstrādes rūpnīcu, kuras sauklis ir – viss no koka. Uzņēmumā saglabājot vecās tradīcijas tiek attīstītas arī jaunākās tehnoloģijas. Koka efektīvai izmantošanai, blakus vienkāršam lentzāģim rūpnīcā atradīsiet arī augstas izšķirtspējas skanerus un CNC – ciparvadības darbgaldus.
Kokapstrādes procesiem nepieciešamais siltums tiek ražots koģenerācijas stacijā, kas paralēli ražo arī elektroenerģiju

Darbinieki

Kokapstrādes grupas pamatā ir uzticami, strādātgriboši un varoši darbinieki. Ražošanā un palīgnozarēs pārstāvēti 36 profesiju pārstāvji dažādās vecuma grupās. Jaunākais kolēģis ir 18 gadus vecs, bet cienījamākajam – 72 gadi. 25 % no strādājošajiem ir sievietes.
Ik gadu tiek organizētas apmācības, kā arī darbinieki tiek nosūtīti uz kvalifikācijas paaugstināšanas kursiem.

Produkti

Kokapstrādes ražotnē, pārstrādājot zāģbaļķus, tiek saražotas : priedes mizas kokaugu mulčēšanai, šķelda, līmētas koka brusas logu izgatavošanai, plāksnes galdniekiem, koka logi, durvis,galdniecības izstrādājumi. Koksnes atlikumi tiek pārstrādāti kurināmajā – skaidu briketēs un granulās

Galerija

Mūsu paveiktais